hurtownia Promostars nadruki

Hurtownia Promostars nadruki

Hurtownia Promostars nadruki jest jedną z hurtowni, która funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat. Tak duży odcinek czasu pozwolił na wyrobienie marki oraz zdobycie zaufania klientów. Przedsiębiorstwo Promostars oferuje w zakresie swojej działalności tworzenie personalizowanych ubrań. Nadruki na koszulkach, bluzach czy kurtkach nie stanowią żadnego problemu. Kolekcje jakimi dysponujemy jako hurtownia Promostars odpowiednio przystosowaliśmy pod nadruki metodą na przykład sitodruku, czy też haftu.

Hurtownia Promostars nadruki różnymi metodami

Hurtownia Promostars korzysta  z metody sitodruku bezpośredniego oraz transferu. Dla osób, które nie mają z tym żadnego powiązania, może wydawać się to kosmiczne. Natomiast jedynie tylko tak brzmi. Sitodruk znamy już od XIX wieku, wobec tego nie jest niczym nowym. Jedynie z biegiem udoskonaliliśmy go w taki sposób, aby też łatwiej było z niego korzystać. Krótko mówiąc, przede wszystkim na wstępie przygotowywane jest sito. Bez tego elementu sitodruk nie miałby racji bytu. Przez wspomniane sito, które jest także nazywane matrycą, przeciskujemy farbę. Co ważne, sito pokrywamy wcześniej emulsją, na której odwzorowujemy nadruk, bądź obraz, który finalnie powinien znaleźć się na materiale. Hurtownia Promostars przygotowuje nadruki techniką sitodruku bezpośredniego, co oznacza, że nadruk wykonuje się bezpośrednio na materiale. Głównie stosuje się taką metodę na gładkich powierzchniach, takich jak na przykład koszulki, smycze, czy torby.

Hurtownia Promostars korzysta także z metody sitodruku transferowego. Wykonanie nadruku w tej technologii, różni się tym, że nadruk nie jest wykonywany bezpośrednio na materiale końcowym. W tej metodzie najpierw nadruk przenosimy na folię bądź papier, a później na materiał za pomocą prasy. Zaletą tej metody jest to, że ułatwia umieszczanie nadruków na trudno dostępnych miejscach. Dla przykładu mogą to być parasolki czy kieszonki.

Oprócz metody sitodruku bezpośredniego oraz transferowego, Hurtownia Promostars nadruki oferuje także znakowanie materiałów metodami takimi jak: sublimacja, flex i flox oraz haft. Sublimację wykonujemy tylko i wyłącznie na materiale poliestrowym. Co ważne, należy pamiętać aby jakość grafiki, która miałaby się znaleźć na nadruku musi być wysokiej jakości. Metoda flex oraz flox wyróżnia się tym, że jest tanim sposobem na wykonanie nadruku. Co ciekawe, nadruki są bardzo trwałe oraz odporne na różnego rodzaju warunki. Nie kruszą się, po dłuższym czasie użytkowania nie stanowią elementu ubioru, który jest nieestetyczny.

Szeroka gama produktów do zadrukowania

Ostatnią metodą, jaką stosuje Hurtownia Promostars nadruki jest haft. Jak wiadomo, haft jest jedną z najtrwalszych opcji. Na przykład, posiadając firmę, w której pracownicy noszą koszulki firmowe, możemy mieć pewność, że wyhaftowane logo firmy nie zmieni swojego koloru, czy też nie spierze się po dłuższym użytkowaniu. Wbrew pozorom nie jest to łatwa metoda nadruku. Do stworzenia haftu potrzebna jest maszyna hafciarska, a ona z kolei potrzebuje programu, który będzie sterował maszyną.

Podsumowując, Hurtownia Promostars nadruki oferuje szeroką gamę produktów odzieżowych, na których to możemy dokonać nadruku na przykład loga naszej firmy. Taka opcja, to świetny nośnik reklamy. Ponadto warto również zainwestować w taki nadruk w momencie, gdy organizowany jest jakiś event, bądź uroczystość. Koszulka z nadrukiem to nie tylko reklama, ale często także świetna pamiątka. Dzięki temu, że Hurtownia Promostars nadruki funkcjonuje już od wielu lat na rynku, możemy być pewni, że jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.