Nadruki i hafty

Apex oferuje możliwość nadruku i haftu na odzieży roboczej i reklamowej. Dlatego, jeżeli Twoja Firma potrzebuje spersonalizowanych ubrań, to takie zamówienie z przyjemnością zrealizujemy.

Oto, co możemy dokładne zaproponować:

Bezpośredni nadruk cyfrowy DTG

Nowoczesna technologia druku cyfrowego wykonywana bezpośrednio na tekstyliach. Metoda polecana przy małych realizacjach

Sitodruk

Najpopularniejsza technika drukowania na tekstyliach, która polega na ręcznym lub mechanicznym przeciskaniu farby przez formę drukarską i sito. Metoda polecana przy dużych realizacjach.

Haft

Precyzja, dokładne odwzorowanie projektu, trwałość i artystyczny sznyt – to wszystko można osiągnąć przy pomocy haftu. Możemy go wykonać komputerowo, ale też specjalnymi piankami by wytworzyć efekt 3D. Do drobnych elementów stosujemy natomiast naszywki.

Folie i papiery transferowe

Specjalna metoda, dzięki której zyskamy jeszcze większe możliwości nadruku. Polega ona na wgrzewaniu w tkaninę obrazu. Dzięki czemu możemy uzyskać większą gamę kolorów niż przy klasycznym druku. Tą metodę możemy stosować zarówno na zwykłej, bawełnianej odzieży jak i na poliestrowej – dedykowanej w sporcie.

Zamsze i metki

Mamy także możliwości zadrukowania odzieży zamszowej, a także doszywania własnych metek. Zarówno w taki sposób, by odwzorować najdrobniejsze szczegóły jak i w sposób standardowy.