t-shirt Promostars

T-shirt Promostars

T-shirt Promostars czyli koszulki z krótkim rękawem są elementem garderoby każdego z nas. Nie ma chyba osoby na świecie, która nie posiadałaby t-shirtu. Jest to tak wygodne i uniwersalne, że ciężko byłoby wyobrazić sobie garderobę bez tej części. Warto zaznaczyć, że słowo t-shirt pochodzi z języka angielskiego i oznacza zazwyczaj dzianinową bawełnianą koszulkę z krótkim rękawem. Kształt tego t-shirtu jest właśnie literą „T”, stąd też takie nawiązanie.

T-shirt Promostars z bawełny

Marka Promostars zajmuje się tworzeniem takich t-shirtów. Koszulki tej firmy są produktowane w 100% z bawełny półczesanej, bądź czesanej ring-spun. To bardzo istotna informacja. Dzięki temu dokonując zakupu mamy pewność co do jakości produktu. Bawełna jest bardzo przyjemnym materiałem, który świetnie odnajduje się w kontakcie ze skórą. W momencie, gdy decydujemy się na zakup t-shirtu Promostars, warto wiedzieć co się kryje za określeniem bawełna półczesana i czesana. Bawełna czesana jest bardzo wytrzymała. Powstaje w wyniku bardzo długiego przędzenia długich włókien bawełnianych. Bawełna czesana wyróżnia się także tym, że jest lśniąca i bardzo delikatna w dotyku. Natomiast, jeśli chodzi o bawełnę półczesaną jest to częściej spotyka forma materiału. Jest znacznie tańsza od bawełny czesanej. Niemniej jednak jeśli chodzi o t-shirty Promostars producent przewiduje koszulki stworzone właśnie z bawełny czesanej ring-spun.

T-shirty Promostars stworzone są z myślą o tych najbardziej wymagających. Asortyment przewiduje t-shirty dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. Gramatura danych koszulek to zazwyczaj 150g/m2 w przypadku t-shirtów dziecięcych, do nawet 240g/m2 jeśli mówimy o t-shirtach dla kobiet czy też mężczyzn. Decydując się na t-shirt Promostars warto wiedzieć, jakie zalety ma ten produkt. Przede wszystkim, główną zaletą jest materiał. Bawełna jest materiałem, który nie „kulkuje się”, oraz jest odporna na wysokie temperatury.

Przede wszystkim taki materiał sprawdzi się w upalne dni. Nie będzie przylegać do ciała. T-shirt Promostars stworzony z bawełny nie doprowadzi także do alergii. Lekkość i przewiewność to kolejne zalety tego materiału. Jednym z wad jest to, że niestety bawełna jako dosyć delikatny materiał lubi się gnieść. Jeśli posiadamy na przykład lekką, bawełnianą koszulę, musimy liczyć się z tym, że będzie ona dosyć łatwo się gniotła. Podobnie może być w przypadku t-shirtów. Niemniej jednak, taka wada w obliczu tak szerokiego wachlarza zalet raczej nie jest problemem.

Marka Promostars – warto mieć je w kolekcji

Podsumowując, t-shirty Promostars są koszulkami, które warto mieć w swojej garderobie. Wykonane z bawełny półczesanej, bądź czesanej dadzą nam komfort nawet w najbardziej upalne dni. Należy pamiętać, że za jakością stoi często także wysoka cena. Ale warto wziąć pod uwagę to, iż inwestycja w dobry t-shirt jakościowy pozwoli nam na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z cykliczną wymianą garderoby. Mając kilka dobrych jakościowo t-shirtów Promostars, nie musimy wyposażać się w kilkanaście słabych koszulek, które czasami nawet po jednym praniu wyglądają po prostu źle.